227HSM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227HSM050M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 227HSM050M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 50V THRU HOLE
Fitxak: 227HSM050M.pdf
  • Mezua
227HSM050Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 227HSM050M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 50V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6130 pcs Datuen fitxa 227HSM050M.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series HSM Ripple Current @ maiztasuna baxua 320mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 754 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 754 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 220µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
227KBM025M
227KBM025M
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 25V THRU HOLE
Stockean: 1041726 pcs
Deskarga: 227KBM025M.pdf
RFQ
227KBM063M
227KBM063M
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 63V THRU HOLE
Stockean: 299030 pcs
Deskarga: 227KBM063M.pdf
RFQ
227F
227F
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: XFRMR SEMI-TORO 5VA THRU HOLE
Deskarga: 227F.pdf