227HSM010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 227HSM010M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V THRU HOLE
Fitxak: 227HSM010M.pdf
  • Mezua
227HSM010Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 227HSM010M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 10V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3426 pcs Datuen fitxa 227HSM010M.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series HSM Ripple Current @ maiztasuna baxua 155mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 193.75mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.507 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.507 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
227F
227F
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: XFRMR SEMI-TORO 5VA THRU HOLE
Stockean: 1265 pcs
Deskarga: 227F.pdf