104MSR100K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104MSR100K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 104MSR100K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
Fitxak: 104MSR100K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
104MSR100Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 104MSR100K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 183045 pcs Datuen fitxa 104MSR100K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.217" W (12.50mm x 5.50mm) Series MSR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 104MSR100K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.1µF