104MPW160K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104MPW160K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 104MPW160K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 160VDC AXIAL
Fitxak: 104MPW160K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
104MPW160Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 104MPW160K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 160VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129738 pcs Datuen fitxa 104MPW160K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 160V Tentsioaren balorazioa - AC 90V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm) Series MPW
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 104MPW160K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESR Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized Axial kapazitantzia 0.1µF