104MPR630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104MPR630K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 104MPR630K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Fitxak: 104MPR630K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
104MPR630Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 104MPR630K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 278136 pcs Datuen fitxa 104MPR630K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) Series MPR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm) Ezaugarriak Low ESR
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.1µF eskaerak DC Link, DC Filtering