104MSR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
104MSR400K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 104MSR400K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Fitxak: 104MSR400K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
104MSR400Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 104MSR400K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 157792 pcs Datuen fitxa 104MSR400K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm) Series MSR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 1572-1012
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
Ezaugarriak - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 17.684 Ohms
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.1µF eskaerak General Purpose