IXFK73N30
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK73N30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFK73N30
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 300V 73A TO-264AA
Fitxak: IXFK73N30.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
IXFK73N30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFK73N30 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 300V 73A TO-264AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5668 pcs Datuen fitxa IXFK73N30.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-264AA (IXFK)
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 500W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-264-3, TO-264AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 9000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 360nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 300V
Deskribapen zehatza N-Channel 300V 73A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 73A (Tc)