IXFK66N85X
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK66N85X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFK66N85X
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena 850V/66A ULTRA JUNCTION X-CLASS
Fitxak: IXFK66N85X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
IXFK66N85Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFK66N85X fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena 850V/66A ULTRA JUNCTION X-CLASS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4516 pcs Datuen fitxa IXFK66N85X.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 8mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-264
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 65 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 1250W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-264-3, TO-264AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 8900pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 230nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 850V Deskribapen zehatza N-Channel 850V 66A (Tc) 1250W (Tc) Through Hole TO-264
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 66A (Tc)