IXFK64N60P3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK64N60P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFK64N60P3
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 64A TO264
Fitxak: IXFK64N60P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
IXFK64N60P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFK64N60P3 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 600V 64A TO264 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6506 pcs Datuen fitxa IXFK64N60P3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-264AA (IXFK)
Series HiPerFET™, Polar3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 95 mOhm @ 32A, 10V
Power Dissipation (Max) 1130W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-264-3, TO-264AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 9900pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 145nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 64A (Tc) 1130W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 64A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IXFK73N30
IXFK73N30
fabrikatzaileak: IXYS Corporation
deskribapena: MOSFET N-CH 300V 73A TO-264AA
Stockean: 5668 pcs
Deskarga: IXFK73N30.pdf
RFQ
IXFK66N85X
IXFK66N85X
deskribapena: 850V/66A ULTRA JUNCTION X-CLASS
Stockean: 4516 pcs
Deskarga: IXFK66N85X.pdf
RFQ
IXFK64N60P
IXFK64N60P
deskribapena: MOSFET N-CH 600V 64A TO-264