IXFK66N50Q2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK66N50Q2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFK66N50Q2
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 66A TO-264
Fitxak: IXFK66N50Q2.pdf
  • Mezua
IXFK66N50Q2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFK66N50Q2 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 500V 66A TO-264 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6080 pcs Datuen fitxa IXFK66N50Q2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 8mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-264AA (IXFK)
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 735W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-264-3, TO-264AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 8400pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 66A (Tc) 735W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 66A (Tc)