7142LA55P
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7142LA55P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7142LA55P
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 16K PARALLEL 48DIP
Fitxak: 7142LA55P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
7142LA55Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7142LA55P fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 4246 pcs Datuen fitxa 7142LA55P.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 48-PDIP
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 48-DIP (0.600", 15.24mm) Beste izenak IDT7142LA55P
IDT7142LA55P-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Through Hole