7142LA55J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7142LA55J
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
Fitxak: 7142LA55J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
7142LA55Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7142LA55J fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
Kopurua eskuragarri 5502 pcs Datuen fitxa 7142LA55J.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 52-PLCC (19.13x19.13)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 52-LCC (J-Lead) Beste izenak IDT7142LA55J
IDT7142LA55J-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount