7142LA55C
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7142LA55C
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 16K PARALLEL SB48
Fitxak: 7142LA55C.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
7142LA55Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7142LA55C fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 16K PARALLEL SB48 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1975 pcs Datuen fitxa 7142LA55C.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 48-SIDE BRAZED
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 48-DIP (0.600", 15.24mm) Beste izenak IDT7142LA55C
IDT7142LA55C-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Muntaketa mota Through Hole