7142LA55CB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7142LA55CB
Fabrikatzaileak / Marka: IDT (Integrated Device Technology)
Produktuaren Deskribapena IC SRAM 16K PARALLEL SB48
Fitxak: 7142LA55CB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 813 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 813 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
7142LA55CBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7142LA55CB fabrikatzailea IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena IC SRAM 16K PARALLEL SB48 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 813 pcs Datuen fitxa 7142LA55CB.pdf
Zikloaren denbora idaztea - Word, Page 55ns Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Hornitzaileen gailuen paketea 48-SIDE BRAZED
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua 48-DIP (0.600", 15.24mm) Beste izenak IDT7142LA55CB
IDT7142LA55CB-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA) Muntaketa mota Through Hole