DF22L-4DEP-7.92C
HiroseHirose
DF22L-4DEP-7.92C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF22L-4DEP-7.92C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HOUSING 4POS 7.92MM
Fitxak: DF22L-4DEP-7.92C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DF22L-4DEP-7.92Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF22L-4DEP-7.92C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG HOUSING 4POS 7.92MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116837 pcs Datuen fitxa DF22L-4DEP-7.92C.pdf
Series EnerBee™ DF22 Errenkada tartea -
Pitch 0.312" (7.92mm) Packaging Bulk
Beste izenak 680-1175-7-00
DF22L-4DEP-7.92C-ND
H123156
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 4 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.312" (7.92mm)
Harremanetarako mota Male Pin Kontaktua amaitzea Crimp
Konektore mota Plug Kolore Red
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF22L-3P-7.92DS(05)
DF22L-3P-7.92DS(05)
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
deskribapena: CONN HEADER 3POS 7.92MM R/A TIN