| Zenbakiaren zenbakia | DF22L-3P-7.92DS | fabrikatzailea | Hirose |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN HEADER 3POS 7.92MM R/A TIN | Lead Free Status / RoHS egoera | Beruna / RoHS ez betetzen ditu |
| Kopurua eskuragarri | 4651 pcs | Datuen fitxa | DF22L-3P-7.92DS.pdf |
| Tentsioaren balorazioa | 1000V | Bukaera | Solder |
| Style | Board to Cable/Wire | shrouding | Shrouded - 4 Wall |
| Series | EnerBee™ DF22 | Errenkada Tartea - Estaltzea | - |
| Pitch - Mating | 0.312" (7.92mm) | Packaging | Bulk |
| Kontaktu-luzera orokorra | - | Beste izenak | *DF22L-3P-7.92DS H1604 |
| Tenperatura operatiboa | -35°C ~ 85°C | Errenkada kopurua | 1 |
| Kargatutako posizio kopurua | All | Posizio kopurua | 3 |
| Materialaren sueztasuna baloratzea | UL94 V-0 | Altzairu pilatuak estaltzea | - |
| Isolamendu altuera | 0.480" (12.20mm) | Isolamendu kolorea | Red |
| Ingress Protection | - | Ezaugarriak | Board Guide |
| Mota atxikitzea | Latch Holder | Deskribapen zehatza | Connector Header Through Hole, Right Angle 3 position 0.312" (7.92mm) |
| Uneko balorazioa | 25A | Harremanetarako mota | Male Pin |
| Harremanetarako Forma | Square | Harremanetarako materiala | Copper Alloy |
| Harremanetarako luzera - Post | 0.146" (3.70mm) | Luzera konektatzea - Estaltzea | 0.354" (9.00mm) |