DF22L-4P-7.92DSA(05)
DF22L-4P-7.92DSA(05)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 4POS 7.92MM PCB TIN
Stockean: 91787 pcs
Deskarga: DF22L-4P-7.92DSA(05).pdf
RFQ
DF22L-5P-7.92DS(05)
DF22L-5P-7.92DS(05)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 5POS 7.92MM R/A TIN
Stockean: 75004 pcs
Deskarga: DF22L-5P-7.92DS(05).pdf
RFQ
DF22L-4S-7.92C(28)
DF22L-4S-7.92C(28)
deskribapena: CONN SOCKET 4POS 7.92MM RED
Deskarga: DF22L-4S-7.92C(28).pdf
DF22L-4P-7.92DSA
DF22L-4P-7.92DSA