DF22L-5P-7.92DSA(05)
DF22L-5P-7.92DSA(05)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 5POS 7.92MM PCB TIN
Stockean: 64945 pcs
Deskarga: DF22L-5P-7.92DSA(05).pdf
RFQ
DF22L-5P-7.92DS(06)
DF22L-5P-7.92DS(06)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 5POS 7.92MM
Stockean: 55359 pcs
Deskarga: DF22L-5P-7.92DS(06).pdf
RFQ
DF22L-4DEP-7.92C
DF22L-4DEP-7.92C
deskribapena: CONN PLUG HOUSING 4POS 7.92MM
Deskarga: DF22L-4DEP-7.92C.pdf
DF22L-5P-7.92DSA
DF22L-5P-7.92DSA
Deskarga: DF22L-5P-7.92DSA.pdf
DF22L-5S-7.92C
DF22L-5S-7.92C
deskribapena: CONN SOCKET 5POS 7.92MM RED