DNFF120BK230
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DNFF120BK230
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena FAN KIT 120MM BLACK 230VAC 5PCS
Fitxak: DNFF120BK230.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
DNFF120BK230ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DNFF120BK230 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena FAN KIT 120MM BLACK 230VAC 5PCS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1687 pcs Datuen fitxa DNFF120BK230.pdf
pisu 2 lbs (907.2g) Tentsioa - Input 230VAC
Mota Fan zehaztapenak Fan, AC, Square, 105 CFM
Tamaina / dimentsioa 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series DNFF Beste izenak DNFF120BK230-ND
HM5354
Deskribapen zehatza Rack Fan, AC, Square, 105 CFM 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm)