DNFF120GY230
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DNFF120GY230
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena FAN KIT 120MM GRAY 230VAC 5PCS
Fitxak: DNFF120GY230.pdf
  • Mezua
DNFF120GY230ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DNFF120GY230 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena FAN KIT 120MM GRAY 230VAC 5PCS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1703 pcs Datuen fitxa DNFF120GY230.pdf
pisu 2 lbs (907.2g) Tentsioa - Input 230VAC
Mota Fan zehaztapenak Fan, AC, Square, 105 CFM
Tamaina / dimentsioa 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series DNFF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Rack Fan, AC, Square, 105 CFM 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm)