DNFF120CG230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DNFF120CG230
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena FAN KIT 120MM GRY/BEIG 230V 5PC
Fitxak: DNFF120CG230.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DNFF120CG230ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DNFF120CG230 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena FAN KIT 120MM GRY/BEIG 230V 5PC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2025 pcs Datuen fitxa DNFF120CG230.pdf
pisu 2 lbs (907.2g) Tentsioa - Input 230VAC
Mota Fan zehaztapenak Fan, AC, Square, 105 CFM
Tamaina / dimentsioa 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series DNFF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Rack Fan, AC, Square, 105 CFM 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm)