DNFF080CG230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DNFF080CG230
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena FAN KIT 80MM GRY/BEIG 230VAC 5PC
Fitxak: DNFF080CG230.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DNFF080CG230ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DNFF080CG230 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena FAN KIT 80MM GRY/BEIG 230VAC 5PC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1972 pcs Datuen fitxa DNFF080CG230.pdf
pisu 2 lbs (907.2g) Tentsioa - Input 230VAC
Mota Fan zehaztapenak Fan, AC, Square, 32 CFM
Tamaina / dimentsioa 4.13" L x 4.13" W x 2.42" H (105.0mm x 105.0mm x 61.5mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series DNFF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Rack Fan, AC, Square, 32 CFM 4.13" L x 4.13" W x 2.42" H (105.0mm x 105.0mm x 61.5mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DNFCDC2P
DNFCDC2P
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: FAN CORD CHAIN DAISY 24" W/PLUG