SZSMF36AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZSMF36AT1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SZSMF36AT1G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL
Fitxak: 1.SZSMF36AT1G.pdf2.SZSMF36AT1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SZSMF36AT1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SZSMF36AT1G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 531245 pcs Datuen fitxa 1.SZSMF36AT1G.pdf2.SZSMF36AT1G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 36V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 58.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 40V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak F11654TR
SZSMF36AT1G-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.4A Edukiera @ maiztasuna -