SZSMF20AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZSMF20AT1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SZSMF20AT1G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 20V 32.4V SOD123FL
Fitxak: 1.SZSMF20AT1G.pdf2.SZSMF20AT1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SZSMF20AT1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SZSMF20AT1G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 20V 32.4V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 629119 pcs Datuen fitxa 1.SZSMF20AT1G.pdf2.SZSMF20AT1G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 20V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 32.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 22.2V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1000W (1kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak F11650TR
SZSMF20AT1G-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna -