SZSMF14AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZSMF14AT1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SZSMF14AT1G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 14V 23.2V SOD123FL
Fitxak: 1.SZSMF14AT1G.pdf2.SZSMF14AT1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SZSMF14AT1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SZSMF14AT1G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 14V 23.2V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 583409 pcs Datuen fitxa 1.SZSMF14AT1G.pdf2.SZSMF14AT1G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 14V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 23.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 15.6V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1000W (1kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak F11649TR
SZSMF14AT1G-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.6A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna -