SZSMF24AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZSMF24AT1G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SZSMF24AT1G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 38.9V SOD123FL
Fitxak: 1.SZSMF24AT1G.pdf2.SZSMF24AT1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SZSMF24AT1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SZSMF24AT1G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 24V 38.9V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 170115 pcs Datuen fitxa 1.SZSMF24AT1G.pdf2.SZSMF24AT1G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 38.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1000W (1kW) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak F11651CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.1A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna -