MINIASMDC110F/16-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINIASMDC110F/16-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MINIASMDC110F/16-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812
Fitxak: 1.MINIASMDC110F/16-2.pdf2.MINIASMDC110F/16-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
MINIASMDC110F/16-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MINIASMDC110F/16-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 439681 pcs Datuen fitxa 1.MINIASMDC110F/16-2.pdf2.MINIASMDC110F/16-2.pdf
Tentsioa - Geh 16V Mota Polymeric
Bidaia ordua 300ms Lodiera (Max) 0.019" (0.48mm)
Tamaina / dimentsioa 0.181" L x 0.128" W (4.60mm x 3.24mm) Series PolySwitch®, miniASMD
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 180 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 60 mOhms
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric), Concave Beste izenak MINIASMDC110F/16-2-ND
MINIASMDC110F/16-2TR
RF2157-000
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.1A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Oraina - Bidaia (It) 2.2A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.1A