MINIASMDC075F/24-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINIASMDC075F/24-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MINIASMDC075F/24-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
Fitxak: 1.MINIASMDC075F/24-2.pdf2.MINIASMDC075F/24-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MINIASMDC075F/24-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MINIASMDC075F/24-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 132860 pcs Datuen fitxa 1.MINIASMDC075F/24-2.pdf2.MINIASMDC075F/24-2.pdf
Tentsioa - Geh 24V Mota Polymeric
Bidaia ordua 300ms Lodiera (Max) 0.057" (1.46mm)
Tamaina / dimentsioa 0.181" L x 0.128" W (4.60mm x 3.24mm) Series PolySwitch®, miniASMD
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 290 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 90 mOhms
balorazio AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric), Concave Beste izenak MINIASMDC075F/24-2CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 750mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Oraina - Bidaia (It) 1.5A
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 750mA