MINIASMDC030F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINIASMDC030F-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MINIASMDC030F-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Fitxak: 1.MINIASMDC030F-2.pdf2.MINIASMDC030F-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
MINIASMDC030F-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MINIASMDC030F-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 526389 pcs Datuen fitxa 1.MINIASMDC030F-2.pdf2.MINIASMDC030F-2.pdf
Tentsioa - Geh 30V Mota Polymeric
Bidaia ordua 100ms Lodiera (Max) 0.035" (0.89mm)
Tamaina / dimentsioa 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Series PolySwitch®, miniASMD
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 1.75 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 200 mOhms
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric), Concave Beste izenak MINIASMDC030F-2-ND
MINIASMDC030F-2TR
RF2154-000
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 300mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Oraina - Bidaia (It) 600mA
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 300mA