MINIASMDC075F/33-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MINIASMDC075F/33-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 750MA 33V 1812
Fitxak: MINIASMDC075F/33-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
MINIASMDC075F/33-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MINIASMDC075F/33-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 750MA 33V 1812 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 331188 pcs Datuen fitxa MINIASMDC075F/33-2.pdf
Series * Beste izenak RF4567-000
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Deskribapen zehatza PTC Resettable Fuse Ih