LJCA050.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LJCA050.X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTOMOTIVE 50A 32VAC/VDC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
LJCA050.Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LJCA050.X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTOMOTIVE 50A 32VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18952 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.571" L x 0.472" W x 0.630" H (14.50mm x 12.00mm x 16.00mm) Series JCASE®
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Auto Link Beste izenak LJCA050X
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Automotive Uneko balorazioa 50A