0318.750HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0318.750HXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0318.750HXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 750MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: 0318.750HXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0318.750HXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0318.750HXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 750MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 112703 pcs Datuen fitxa 0318.750HXP.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Series 318 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Beste izenak 0318.750HXP-ND
318.750P
F7927
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
I2t urtzea 1.84 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.2445 Ohms
Uneko balorazioa 750mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CE, CSA, UL