LJCA050.XP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LJCA050.XP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 50A 32VAC/VDC 1PK CARD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LJCA050.XPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LJCA050.XP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 50A 32VAC/VDC 1PK CARD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15687 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.571" L x 0.472" W x 0.630" H (14.50mm x 12.00mm x 16.00mm) Series JCASE®
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Auto Link Beste izenak LJCA050XP
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Automotive Uneko balorazioa 50A