LJCA025.XPA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LJCA025.XPA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE LOWPROFILE JCASE 58V 1-PK C
Fitxak: LJCA025.XPA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LJCA025.XPAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LJCA025.XPA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE LOWPROFILE JCASE 58V 1-PK C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14833 pcs Datuen fitxa LJCA025.XPA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 58V Tamaina / dimentsioa 0.571" L x 0.472" W x 0.630" H (14.50mm x 12.00mm x 16.00mm)
Series JCASE® Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Auto Link
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Fuse mota Automotive Uneko balorazioa 25A