15KP64CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP64CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KP64CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 64V 104V P600
Fitxak: 15KP64CA.pdf
  • Mezua
15KP64CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KP64CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 64V 104V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6472 pcs Datuen fitxa 15KP64CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 64V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 104V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 71.1V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 15KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Beste izenak 15KP64CAT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 144A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KP64
15KP64
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 64V 109.2V P600
Stockean: 4170 pcs
Deskarga: 15KP64.pdf
RFQ
15KP64CA-TP
15KP64CA-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 64V 104V R-6
Stockean: 16924 pcs
Deskarga: 15KP64CA-TP.pdf
RFQ
15KP60CA-TP
15KP60CA-TP
deskribapena: TVS DIODE 60V 97.3V R-6
Deskarga: 15KP60CA-TP.pdf
15KP64C
15KP64C
Deskarga: 15KP64C.pdf
15KP64A
15KP64A
deskribapena: TVS DIODE 64V 104V P600
Deskarga: 15KP64A.pdf
15KP70
15KP70
deskribapena: TVS DIODE 70V 119.7V P600