15KP60CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP60CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KP60CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 60V 97.3V P600
Fitxak: 15KP60CA.pdf
  • Mezua
15KP60CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KP60CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 60V 97.3V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4320 pcs Datuen fitxa 15KP60CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 60V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 97.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 66.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 15KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Beste izenak 15KP60CAT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 154A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KP58CA
15KP58CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 58V 94V P600
Stockean: 6664 pcs
Deskarga: 15KP58CA.pdf
RFQ
15KP60
15KP60
deskribapena: TVS DIODE 60V 102.17V P600