15KP64CA
15KP64CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 64V 104V P600
Stockean: 6472 pcs
Deskarga: 15KP64CA.pdf
RFQ
15KP64CA-TP
15KP64CA-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 64V 104V R-6
Stockean: 16924 pcs
Deskarga: 15KP64CA-TP.pdf
RFQ
15KP60CA-B
15KP60CA-B
deskribapena: TVS DIODE 60V 97.3V P600
Deskarga: 15KP60CA-B.pdf
15KP60CA-TP
15KP60CA-TP
deskribapena: TVS DIODE 60V 97.3V R-6
Deskarga: 15KP60CA-TP.pdf
15KP64
15KP64
deskribapena: TVS DIODE 64V 109.2V P600