15KP70CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP70CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KP70CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 70V 114V P600
Fitxak: 15KP70CA.pdf
  • Mezua
15KP70CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KP70CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 70V 114V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5625 pcs Datuen fitxa 15KP70CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 70V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 114V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 77.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 15KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Beste izenak 15KP70CAT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 132A