0225001.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225001.H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0225001.H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1A 250VAC 2AG
Fitxak: 0225001.H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0225001.Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0225001.H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1A 250VAC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4607 pcs Datuen fitxa 0225001.H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Series 225 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm
Beste izenak 0225001
0225001.M
0225001H
225 001(BULK)
225001(BULK)
F645
H225001
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 2.22 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.102 Ohms
Uneko balorazioa 1A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CSA, METI, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0225002.H
0225002.H
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 2A 250VAC 2AG
Stockean: 5208 pcs
Deskarga: 0225002.H.pdf
RFQ
0225001.HXP
0225001.HXP
deskribapena: FUSE GLASS 1A 250VAC 125VDC 2AG