0225.500VXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225.500VXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0225.500VXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 500MA 250VAC 125VDC
Fitxak: 0225.500VXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
0225.500VXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0225.500VXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 500MA 250VAC 125VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42475 pcs Datuen fitxa 0225.500VXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Series 225
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm Beste izenak 225.500VXP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.365
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.265 Ohms Uneko balorazioa 500mA
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A AC, 10kA DC