0225.750H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225.750H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0225.750H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
Fitxak: 0225.750H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0225.750Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0225.750H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6840 pcs Datuen fitxa 0225.750H.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Series 225 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm
Beste izenak 0225.750
0225.750M
225 .750(BULK)
225.750(BULK)
F644
H225.750
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1.05 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.152 Ohms
Uneko balorazioa 750mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak CSA, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0225001.H
0225001.H
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE GLASS 1A 250VAC 2AG
Stockean: 4607 pcs
Deskarga: 0225001.H.pdf
RFQ
deskribapena: FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG
Stockean: 5303 pcs
Deskarga: 0225.500H.pdf
RFQ
0225.750HXP
0225.750HXP
deskribapena: FUSE GLASS 750MA 250VAC 125VDC