0225001.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225001.MXP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0225001.MXP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 1A 250VAC 125VDC 2AG
Fitxak: 0225001.MXP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0225001.MXPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0225001.MXP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 1A 250VAC 125VDC 2AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139507 pcs Datuen fitxa 0225001.MXP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 125V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Series 225
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua 2AG, 5mm x 15mm Beste izenak 0225001.MXP-ND
0225001MXP
F4657
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 2.22
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.1027 Ohms Uneko balorazioa 1A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A AC, 10kA DC