MBRT30020RL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT30020RL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRT30020RL
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 20V 150A 3 TOWER
Fitxak: MBRT30020RL.pdf
  • Mezua
MBRT30020RLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRT30020RL fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 20V 150A 3 TOWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5284 pcs Datuen fitxa MBRT30020RL.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 580mV @ 150A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 20V
Hornitzaileen gailuen paketea Three Tower Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Three Tower Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Anode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 20V 150A Chassis Mount Three Tower
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3mA @ 20V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 150A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBRT300200
MBRT300200
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 200V 150A 3 TOWER
Stockean: 1802 pcs
Deskarga: MBRT300200.pdf
RFQ
deskribapena: DIODE MODULE 20V 300A 3TOWER
Stockean: 1909 pcs
Deskarga: MBRT30020.pdf
RFQ
MBRT30030RL
MBRT30030RL
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 30V 150A 3 TOWER
Deskarga: MBRT30030RL.pdf
MBRT30020R
MBRT30020R