MBRT30030L
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT30030L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRT30030L
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 30V 150A 3 TOWER
Fitxak: MBRT30030L.pdf
  • Mezua
MBRT30030Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRT30030L fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 30V 150A 3 TOWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4775 pcs Datuen fitxa MBRT30030L.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 580mV @ 150A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea Three Tower Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Three Tower Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 150A Chassis Mount Three Tower
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3mA @ 30V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 150A