MBRT300200
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT300200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRT300200
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 150A 3 TOWER
Fitxak: MBRT300200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
MBRT300200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRT300200 fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 150A 3 TOWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1802 pcs Datuen fitxa MBRT300200.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 920mV @ 150A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea Three Tower Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Three Tower Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 150A Chassis Mount Three Tower
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 150A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBRT300100R
MBRT300100R
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE MODULE 100V 300A 3TOWER
Stockean: 1682 pcs
Deskarga: MBRT300100R.pdf
RFQ
MBRT30030L
MBRT30030L
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 30V 150A 3 TOWER
Stockean: 4775 pcs
Deskarga: MBRT30030L.pdf
RFQ
MBRT300200R
MBRT300200R
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 200V 150A 3 TOWER