MBRT30020
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRT30020 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBRT30020
Fabrikatzaileak / Marka: GeneSiC Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 20V 300A 3TOWER
Fitxak: 1.MBRT30020.pdf2.MBRT30020.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
MBRT30020ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBRT30020 fabrikatzailea GeneSiC Semiconductor
deskribapena DIODE MODULE 20V 300A 3TOWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1909 pcs Datuen fitxa 1.MBRT30020.pdf2.MBRT30020.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 750mV @ 150A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 20V
Hornitzaileen gailuen paketea Three Tower Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua Three Tower Beste izenak MBRT30020GN
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 20V 300A (DC) Chassis Mount Three Tower
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1mA @ 20V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 300A (DC)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBRT300200R
MBRT300200R
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 200V 150A 3 TOWER