AXH010A0P9-SR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AXH010A0P9-SR
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 1.2V 12W
Fitxak: AXH010A0P9-SR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AXH010A0P9-SRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AXH010A0P9-SR fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 1.2V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6128 pcs Datuen fitxa AXH010A0P9-SR.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 1.2V Tentsioa - Sarrera (min) 3V
Tentsioa - Input (Max) 5.5V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Series Austin Lynx™
Energia (Watts) 12W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 11-SIP Module Beste izenak 108966144
AXH010A0P9SR
CC108966144
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 10A 3V - 5.5V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low