AXH010A0P5Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AXH010A0P5Z
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 1.2V 12W
Fitxak: AXH010A0P5Z.pdf
  • Mezua
AXH010A0P5Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AXH010A0P5Z fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 1.2V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4885 pcs Datuen fitxa AXH010A0P5Z.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 1.2V Tentsioa - Sarrera (min) 3V
Tentsioa - Input (Max) 5.5V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Series Austin Lynx™
Energia (Watts) 12W Packaging Tray
Pakete / kasua 11-SIP Module Beste izenak 109106977
CC109106977
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 10A 3V - 5.5V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AXH010A0M93-SRZ
AXH010A0M93-SRZ
fabrikatzaileak: GE Critical Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 1.5V 15W
Stockean: 5234 pcs
Deskarga: AXH010A0M93-SRZ.pdf
RFQ
AXH010A0P93-SR
AXH010A0P93-SR
deskribapena: DC DC CONVERTER 1.2V 12W
Stockean: 3763 pcs
Deskarga: AXH010A0P93-SR.pdf
RFQ
AXH010A0P
AXH010A0P