AXH010A0MZ
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AXH010A0MZ
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 1.5V 15W
Fitxak: AXH010A0MZ.pdf
  • Mezua
AXH010A0MZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AXH010A0MZ fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 1.5V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6096 pcs Datuen fitxa AXH010A0MZ.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 1.5V Tentsioa - Sarrera (min) 3V
Tentsioa - Input (Max) 5.5V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Series Austin Lynx™
Energia (Watts) 15W Packaging Tray
Pakete / kasua 11-SIP Module Beste izenak 109106936
CC109106936
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP
Eraginkortasuna 88% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 10A 3V - 5.5V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AXH010A0M
AXH010A0M
fabrikatzaileak: GE Critical Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 1.5V 15W