AXH010A0P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AXH010A0P
Fabrikatzaileak / Marka: GE Critical Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 1.2V 12W
Fitxak: AXH010A0P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
AXH010A0Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AXH010A0P fabrikatzailea GE Critical Power
deskribapena DC DC CONVERTER 1.2V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4060 pcs Datuen fitxa AXH010A0P.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 1.2V Tentsioa - Sarrera (min) 3V
Tentsioa - Input (Max) 5.5V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Series Austin Lynx™
Energia (Watts) 12W Packaging Tray
Pakete / kasua 11-SIP Module Beste izenak 108966235
CC108966235
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 10A 3V - 5.5V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AXH010A0M9-SRZ
AXH010A0M9-SRZ
fabrikatzaileak: GE Critical Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 1.5V 15W
Stockean: 5191 pcs
Deskarga: AXH010A0M9-SRZ.pdf
RFQ
AXH010A0P9-SRZ
AXH010A0P9-SRZ
deskribapena: DC DC CONVERTER 1.2V 12W
Stockean: 3005 pcs
Deskarga: AXH010A0P9-SRZ.pdf
RFQ
AXH010A0M
AXH010A0M
Deskarga: AXH010A0M.pdf
AXH010A0P3
AXH010A0P3
Deskarga: AXH010A0P3.pdf
AXH010A0P9-SR
AXH010A0P9-SR
Deskarga: AXH010A0P9-SR.pdf
AXH010A0P-SRZ
AXH010A0P-SRZ
Deskarga: AXH010A0P-SRZ.pdf
AXH010A0M-SRZ
AXH010A0M-SRZ
Deskarga: AXH010A0M-SRZ.pdf
AXH010A0P5Z
AXH010A0P5Z
Deskarga: AXH010A0P5Z.pdf
AXH010A0P93-SR
AXH010A0P93-SR